Archiwum kategorii: Banki

Czy w parabankach kredyty są dobre i korzystne?

Mówiąc o produktach i usługach bankowych , czy też czytając na ten temat informacje bankowe czy też ulotki reklamowe często spotykamy się z określeniami dobra lokata bankowa czy też dobry kredyt. Banki szafują takimi określeniami ponieważ jest to reklama, a reklama jak wiadomo rządzi się swoimi prawami. O ile jeszcze możemy przyjąć, że ta czy… Czytaj dalej »

Zgubiłeś kartę z Pekao SA? Zastrzeż ją na infolinii

Utrata karty płatniczej może przytrafić się każdemu. Ważne wtedy, żeby działać szybko i zastrzec ją na infolinii. Sprawdźmy, gdzie dzwonić, jeśli zgubiłeś kartę, a jesteś klientem Pekao SA. W ostatnich sześciu miesiącach 2014 roku ukradziono blisko 15 milionów złotych za pomocą skradzionych kart płatniczych i dokonano za ich pomocą łącznie 40 tysięcy oszustw. Warto dodać,… Czytaj dalej »

Zagraj w Twój Budżet Rodzinny z BZ WBK

Banki oferują coraz więcej rozwiązań, które pozwalają klientom zapoznać się np. ze sposobami oszczędzania. Nauczyć oszczędzania może gra Twój Budżet Rodzinny Banku Zachodniego WBK. Jak to działa? Nowoczesne rozwiązania pojawiające się w bankowości pozwalają znacznie rozbudować działania edukacyjne ze strony banków. Jednym z takich rozwiązań jest gra Twój Budżet Rodzinny, które celem jest zapoznanie klientów… Czytaj dalej »